Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  MagazinMagazin  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

Distribuiţi
 

 Propune un concurs pentru forum!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Cesar
Administrator

Cesar

Mesaje : 1038
Puncte : 1062
Reputatie : 0
Data de inscriere : 16/05/2013

Propune un concurs pentru forum! Empty
MesajSubiect: Propune un concurs pentru forum!   Propune un concurs pentru forum! EmptyMar Iun 11, 2013 6:09 am

Am vazut deja ca avem 8 voturi pentru organizarea unui concurs , deci cred ca va trebui ca LemakDesign sa-l tina  rofl .
Bun , as vrea acum sa stiu , ce fel de concurs ati vrea sa organizam?Vrem sa ne oferiti idei , iar daca ideea ta va fi aleasa , vei primi un rang special :
•  Propunator de concurs (sau o alta denumire , nu m-am gandit inca).

Bonus : daca tot nu stiu ce denumire sa dau la rangul oferit , astept si sa idei de nume pentru rang..

La fel , topicul va fi deschis pana la data de 30.06.2013 , iar daca nu vom strange idei (macar 4-5) , concursul nu se va mai tine.


Ultima editare efectuata de catre ChauSy in Vin Iun 14, 2013 6:06 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Cesar
Administrator

Cesar

Mesaje : 1038
Puncte : 1062
Reputatie : 0
Data de inscriere : 16/05/2013

Propune un concurs pentru forum! Empty
MesajSubiect: Re: Propune un concurs pentru forum!   Propune un concurs pentru forum! EmptyMier Iun 12, 2013 4:01 am

Interesant , avem 13 voturi dar nimeni nu se "inghesuie" sa posteze idei.
wink
Sus In jos
ik3e

ik3e

Mesaje : 148
Puncte : 165
Reputatie : 0
Data de inscriere : 02/06/2013

Propune un concurs pentru forum! Empty
MesajSubiect: Re: Propune un concurs pentru forum!   Propune un concurs pentru forum! EmptyMier Iun 12, 2013 7:29 am

Propun un concurs cu first reply adica aici primi 3 care lasa ,,First Reply - LemakDesign ,, vor castiga puncte primu 20 ,al doilea - 10 si al treilea -5  acesta va fi in fiecare zi dar nu se stie ora si cu aceste puncte vor putea cumpara
Sus In jos
Cesar
Administrator

Cesar

Mesaje : 1038
Puncte : 1062
Reputatie : 0
Data de inscriere : 16/05/2013

Propune un concurs pentru forum! Empty
MesajSubiect: Re: Propune un concurs pentru forum!   Propune un concurs pentru forum! EmptyMier Iun 12, 2013 7:49 am

ik3e a scris:
Propun un concurs cu first reply adica aici primi 3 care lasa ,,First Reply - LemakDesign ,, vor castiga puncte primu 20 ,al doilea - 10 si al treilea -5  acesta va fi in fiecare zi dar nu se stie ora si cu aceste puncte vor putea cumpara

Interesant.Alte idei mai ai?Poate primesti si rangul special - in caz daca primeste si el nume lol
Sus In jos
Cesar
Administrator

Cesar

Mesaje : 1038
Puncte : 1062
Reputatie : 0
Data de inscriere : 16/05/2013

Propune un concurs pentru forum! Empty
MesajSubiect: Re: Propune un concurs pentru forum!   Propune un concurs pentru forum! EmptyJoi Iun 13, 2013 5:15 am

Am decis sa organizez un prim-concurs sa vad daca are un efect asupra membriilor.Pana se strang 10-15 membrii , vom organiza numai concursuri de tip flash.
Cand vom fi mai mult de 15 membrii , vom organiza altfel de concursuri.

Topic inchis & arhivat.
Sus In jos
Continut sponsorizat




Propune un concurs pentru forum! Empty
MesajSubiect: Re: Propune un concurs pentru forum!   Propune un concurs pentru forum! Empty

Sus In jos
 

Propune un concurs pentru forum!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

 Subiecte similare

-
» Administrare forum
» Parere Forum
» Cerere icon-uri forum
» Anunt : Bloguri pe forum
» [Actualizare] Noi ranguri pe forum!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Arhiva forumului-