Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  MagazinMagazin  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

Distribuiţi
 

 Despre Loteria LemakDesign

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Cesar
Administrator

Cesar

Mesaje : 1038
Puncte : 1062
Reputatie : 0
Data de inscriere : 16/05/2013

Despre Loteria LemakDesign Empty
MesajSubiect: Despre Loteria LemakDesign   Despre Loteria LemakDesign EmptyMar Iun 25, 2013 5:50 am

Salutare.Se pare , ca , de astazi , 25.06.2013 , avem un nou "concurs" deschis.Sa va introduc , direct in partea cea mai importanta parte a acestui mesaj.
 
 Despre loteria LemakDesign:
  • LemakDesign va organiza doua tipuri de loterii : 
   - Lemarkia 5/35
   - Lemarkia Classic 

 Despre Lemarkia 5/35
   • Lemarkia 5/35 se va tine toata luna , din 5 in 5 zile.Ea consta in alegerea a 5 numere , de la 1 pana la 35 . 
 Membrul isi alege 5 numere , le posteaza in topicul respectiv si asteapta linistit "extragerea".
   • Premii : 
  - 2 numere ghicite ~> 35 de Lemarki
  - 4 numere ghicite ~> 70 de Lemarki
 - 5 numere ghicite ~> 100 de Lemarki

NOU! Acum va trebui sa alegeti cinci numere + unul , care va fi "Noroc".Mesajul ar trebui sa fie asa:
Hauven a scris:
Sper sa castig aceasta Lemarkie 5/35. Numerele mele sunt : a,b,c,d,e.
Si pentru "Noroc" : X

 Despre Lemarkia Classic
  • Lemarkia Classic , se va tine o data pe luna , constand in alegerea unui singur numar  , de la 1 la 70.
 Membrul isi alege numarul si il posteaza in topicul respectiv si asteapta linistit sa vada "numarul norocos".
  • Lemarkia Classic se va tine , in fiecare luna , pe data de 15 (aprox. jumatatea unei luni).
  • Premii : 
  - primul membru care are un numar din cele 10 extrase aleator ~> 130 de Lemarki
  - al doilea membru care are un numar din cele 10 extrase aleator ~> 100 de Lemarki
  - al treilea membru care are un numar din cele 10 extrase aleator ~> 70 de Lemarki


Ultima editare efectuata de catre Hauvën in Joi Iul 25, 2013 9:29 pm, editata de 3 ori
Sus In jos
Cesar
Administrator

Cesar

Mesaje : 1038
Puncte : 1062
Reputatie : 0
Data de inscriere : 16/05/2013

Despre Loteria LemakDesign Empty
MesajSubiect: Re: Despre Loteria LemakDesign   Despre Loteria LemakDesign EmptyVin Iul 05, 2013 4:10 am

05.07.2013
 >> Actualizat!
Sus In jos
Cesar
Administrator

Cesar

Mesaje : 1038
Puncte : 1062
Reputatie : 0
Data de inscriere : 16/05/2013

Despre Loteria LemakDesign Empty
MesajSubiect: Re: Despre Loteria LemakDesign   Despre Loteria LemakDesign EmptyJoi Iul 25, 2013 9:07 pm

Deoarece posibilitatile sunt prea mici , am ales ca de acum sa se castige si cu doua numere.

De asemenea , acum pe langa cele cinci numere , aveti si "Noroc". Atentie! "Noroc" se aplica doar in cazul Lemarkiei 5/35!

<< Actualizat 26.07.2013 >>
Sus In jos
Cesar
Administrator

Cesar

Mesaje : 1038
Puncte : 1062
Reputatie : 0
Data de inscriere : 16/05/2013

Despre Loteria LemakDesign Empty
MesajSubiect: Re: Despre Loteria LemakDesign   Despre Loteria LemakDesign EmptyMar Mai 06, 2014 5:26 am

Citat :
dasdasdasd
Cod:
adaDASDADSADAS
dsadsad:
Sus In jos
Continut sponsorizat




Despre Loteria LemakDesign Empty
MesajSubiect: Re: Despre Loteria LemakDesign   Despre Loteria LemakDesign Empty

Sus In jos
 

Despre Loteria LemakDesign

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

 Subiecte similare

-
» Multumim utilizatorilor LemakDesign!
» LemakDesign pe Facebook si noi actualizari
» Despre muzica pop
» Despre muzica hip-hop
» Despre muzica rap

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: General :: Concursuri :: Loteria LemakDesign-