Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  MagazinMagazin  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

Distribuiţi
 

  Mutare pe phpBB?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Cesar
Administrator

Cesar

Mesaje : 1038
Puncte : 1062
Reputatie : 0
Data de inscriere : 16/05/2013

 Mutare pe phpBB? Empty
MesajSubiect: Mutare pe phpBB?    Mutare pe phpBB? EmptyMar Iul 02, 2013 9:57 am

Salutare. Ni se ofera sansa sa ne mutam pe phpBB , dar problema este ca , nu ma pot despartii de Forumgratuit.Suntem o comunitate inca mica , as vrea sa am pe Forumgratuit ceea ce ne ofera phpBB , dar nu se poate realiza..
   Avem multe avantaje , dar , ce vom face cu forumul acesta?Il abandonam pur si simplu Suparat ..Forumgratuit organizeaza atat de multe evenimente , un staff de calitate si suport extrem de rapid..Dar pe langa toate acestea , phpBB e usor de utilizat atat pentru vizitatori,membrii , cat si pentru Administratori & staff , are mai multe avantaje..
   Singura problema este ca , pe phpBB limba acceptata (la hostul nostru) este engleza britanica (dar nu cred ca e tocmai un dezavantaj)..Astept parerile voastre..cry


Ultima editare efectuata de catre ChauSy in Joi Iul 04, 2013 3:21 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Cesar
Administrator

Cesar

Mesaje : 1038
Puncte : 1062
Reputatie : 0
Data de inscriere : 16/05/2013

 Mutare pe phpBB? Empty
MesajSubiect: Re: Mutare pe phpBB?    Mutare pe phpBB? EmptyMier Iul 03, 2013 11:46 pm

Am ales sa ramanem momentan pe platforma Forumgratuit..
Sus In jos
 

Mutare pe phpBB?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

 Subiecte similare

-
» Mutare pe punBB?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Arhiva forumului-