Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  MagazinMagazin  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

Distribuiţi
 

 [Mini-Concurs]Editia I "Postatorul saptamanii"

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
3mY

3mY

Mesaje : 226
Puncte : 149
Reputatie : 0
Data de inscriere : 05/08/2013

[Mini-Concurs]Editia I "Postatorul saptamanii" Empty
MesajSubiect: [Mini-Concurs]Editia I "Postatorul saptamanii"   [Mini-Concurs]Editia I "Postatorul saptamanii" EmptyJoi Aug 22, 2013 3:07 am


Editia I: Postatorul saptamanii


Salutare! Salut 

Acesta este un mini-concurs "Postatorul saptamanii" dupa cum spune si titlul va dati seama despre ce este vorba dar deoarece este prima editie de acest gen o sa va si explic cate putin.

Da, daca v-ati gandit la cine posteaza cel mai mult in saptamana respectiva asta este. Este vorba despre cel ce posteaza cel mai mult intr-o saptamana, acesta v-a fi rasplatit cu un premiu. Dar ca sa starnim mai mult activitatea si sa existe mai multe sanse de castig pentru toti membrii o sa oferim si locul 2 si locul 3!


Premile din aceasta saptamana pentru "Categoria membriilor" sunt urmatoarele:
Locul I   (1): Acces "Club Lemak" 3 zile!
Locul II  (2): Fundal mesaj permanent!
Locul III (3): 60 Lemarki


In caz ca va intrebati daca trebuie sa faceti ceva pentru a participa raspunsul este "Nu". Toata lumea participa, daca o persoana castiga si nu doreste premiul locurile vor fi recalculate.

O sa organizam in fiecare saptamana mini-concursul acesta din fiecare joi in joi si eu ma voi ocupa de el.

Vom alege castigatorii saptamana viitoare joi!

Cam atat despre acest mini-concurs. Daca aveti intrebari referitoare la acest mini-concurs va rugam sa trimiteti PM unui Administrator ( Maresali supremi ).


Succes tuturor membriilor!

Cu stima,
Echipa de administrare, Lemak Design!
Sus In jos
Cesar
Administrator

Cesar

Mesaje : 1038
Puncte : 1062
Reputatie : 0
Data de inscriere : 16/05/2013

[Mini-Concurs]Editia I "Postatorul saptamanii" Empty
MesajSubiect: Re: [Mini-Concurs]Editia I "Postatorul saptamanii"   [Mini-Concurs]Editia I "Postatorul saptamanii" EmptySam Aug 24, 2013 2:52 am

Pe 29 august se vor decide castigatorii! De asemenea , categoria "staff" a fost eliminata!
Sus In jos
Cesar
Administrator

Cesar

Mesaje : 1038
Puncte : 1062
Reputatie : 0
Data de inscriere : 16/05/2013

[Mini-Concurs]Editia I "Postatorul saptamanii" Empty
MesajSubiect: Re: [Mini-Concurs]Editia I "Postatorul saptamanii"   [Mini-Concurs]Editia I "Postatorul saptamanii" EmptyLun Aug 26, 2013 12:59 am

Mai sunt 3 zile , dar inca nu am gasit ocupanti pentru locurile 2 si 3 rofl 
Sus In jos
Cesar
Administrator

Cesar

Mesaje : 1038
Puncte : 1062
Reputatie : 0
Data de inscriere : 16/05/2013

[Mini-Concurs]Editia I "Postatorul saptamanii" Empty
MesajSubiect: Re: [Mini-Concurs]Editia I "Postatorul saptamanii"   [Mini-Concurs]Editia I "Postatorul saptamanii" EmptyLun Sept 02, 2013 9:25 pm

Concurs anulat => trimis in arhiva!
Sus In jos
Continut sponsorizat




[Mini-Concurs]Editia I "Postatorul saptamanii" Empty
MesajSubiect: Re: [Mini-Concurs]Editia I "Postatorul saptamanii"   [Mini-Concurs]Editia I "Postatorul saptamanii" Empty

Sus In jos
 

[Mini-Concurs]Editia I "Postatorul saptamanii"

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

 Subiecte similare

-
» Avatarul saptamanii - editia I
» Semnatura saptamanii - editia I

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Arhiva forumului-