Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  MagazinMagazin  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

Distribuiţi
 

 Lemak Design - Cursa către locul 1 !

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
KOZZ

KOZZ

Mesaje : 263
Puncte : 198
Reputatie : 0
Data de inscriere : 20/07/2013

Lemak Design - Cursa către locul 1 ! Empty
MesajSubiect: Lemak Design - Cursa către locul 1 !   Lemak Design - Cursa către locul 1 ! EmptyVin Aug 02, 2013 8:24 am

Salutări dragi membri !

Am decis astăzi împreună cu fondatorul acestui forum să organizăm un concurs pentru a mări numărul de membri activi.

Durată concurs - 02.08.2013 - 02.10.2013.

Ce trebuie să fac ?
Cheamă-ţi prietenii pe forum şi spunele să-şi facă un cont. Va exista un câmp special unde ei vor trebui să scrie numele persoanei care i-a adus.

Doar atât trebuie să fac ? Ce simplu e !
Nu e aşa simplu, pentru că membrul pe care l-ai adus trebuie să fie activ. Ce înseamnă asta ? Adică să scrie mesaje, să facă parte din activitatea noastră şi să se implice.

Ok, şi cum va fi decis câştigătorul ?
La sfârşitul concursului, membrul care are cele mai multe persoane active va câştiga.

Şi cum îmi dau seama dacă persoana pe care am aduso este activă ?
Acea persoană, pentru a fi considerată activă, trebuie să aibă peste 30 de mesaje.

Până acum e bine, dar ce premii sunt ?
Premiile concursului sunt:

Locul 1: O temă specială + o sesiune de design timp de o oră cu design-erii forumului + 700 Lemarki + rank VIP ;
Locul 2: O sesiune de design timp de 30 min. cu design-erii forumului + 500 Lemarki + rank VIP ;
Locul 3: O sesiune de design timp de 30 min. cu design-erii forumului + 150 Lemarki + rank special;

Puteţi scrie în acest topic orice nelămurire, sau puteţi discuta despre acest subiect.
Sus In jos
Cesar
Administrator

Cesar

Mesaje : 1038
Puncte : 1062
Reputatie : 0
Data de inscriere : 16/05/2013

Lemak Design - Cursa către locul 1 ! Empty
MesajSubiect: Re: Lemak Design - Cursa către locul 1 !   Lemak Design - Cursa către locul 1 ! EmptySam Aug 17, 2013 7:37 am

Nu prea ai noroc Cosmin! evil 
Sus In jos
Cesar
Administrator

Cesar

Mesaje : 1038
Puncte : 1062
Reputatie : 0
Data de inscriere : 16/05/2013

Lemak Design - Cursa către locul 1 ! Empty
MesajSubiect: Re: Lemak Design - Cursa către locul 1 !   Lemak Design - Cursa către locul 1 ! EmptyLun Sept 02, 2013 9:24 pm

Concurs anulat => trimis in arhiva!
Sus In jos
Continut sponsorizat




Lemak Design - Cursa către locul 1 ! Empty
MesajSubiect: Re: Lemak Design - Cursa către locul 1 !   Lemak Design - Cursa către locul 1 ! Empty

Sus In jos
 

Lemak Design - Cursa către locul 1 !

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

 Subiecte similare

-
» De o mie de ori Lemak Design !
» Userbars "Fan" Lemak Design
» Black Lemak!
» din : Userbars fan Lemak Design
» Echipa Lemak Design

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Arhiva forumului-