Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  MagazinMagazin  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

Distribuiţi
 

 Despre "Maresalul suprem" , violarea drepturilor de autor si "salarii"

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Cesar
Administrator

Cesar

Mesaje : 1038
Puncte : 1062
Reputatie : 0
Data de inscriere : 16/05/2013

Despre "Maresalul suprem" , violarea drepturilor de autor si "salarii" Empty
MesajSubiect: Despre "Maresalul suprem" , violarea drepturilor de autor si "salarii"   Despre "Maresalul suprem" , violarea drepturilor de autor si "salarii" EmptyLun Aug 26, 2013 1:17 am

pa! ,
  M-am decis sa clarific putin despre acest grup , implicit rang. Maresalii supremi au fost grupul de Administratori ai acestui forum.. De astazi , 26.08.2013 , o sa facem putina schimbare.
     Maresali Supremi , se va transforma in "Maresalul Suprem". Nu va fi decat o persoana care va avea acces la panoul de administrare , adica , eu.
      Acest grup , se va transforma intr-unul "invizibil" , un vechi grup revenind : Guvernatorii.Guvernatorii , se vor ocupa , ei bine , la fel ca un Administrator , dar fara acces la panoul de Administrare.
        Ei sunt mai presus de Serifi si Artisti , dar mai prejos decat Maresalul Suprem.Sunt undeva "intre".

Ca sa nu fac 2-3 topicuri , am sa spun tot ce am de zis aici. Azi de dimineata , cand am intrat pe forum , in inbox aveam 6 mesaje de la utilizatori ai forumului nostru.. Nu stiam de ce am atatea mesaje , dar cand le citesc , toate erau despre acelasi subiect : violarea dreptului de autor.
    Sunt 2 (sau mai multe, despre doua am aflat eu) care copiaza forumul nostru.. Tot ce ii rog , pentru a nu se lasa cu plangeri la "Forumotion" , implicit "Forumactif" , sa inlocuiasca/stearga categoriile , luate de aici fara permisiunea mea.Si aici ma refer la : "monstruleti" si "loterie"  (sunt mai multe , dar acestea ma preocupa cel mai mult). Am sa iau legatura administratorilor acestor forumuri pentru a le aduce la cunostinta aceste fapte.


In alta ordine de idei , la sugestia utilizatorului "-Kappa-" , membrii staff vor primii lunar un "mic ajutor" , adica , lemarki in plus.
  • Maresalul Suprem => 0 lemarki
  • Guvernatori => 30 de lemarki
  • Serifi => 50 de lemarki
  • Artisti => 75 de lemarki
  • Promoter => 25 de lemarki
  • Redactia Lemak => 20 de lemarki (+40 de lemarki pentru fiecare editie)


Cu stima , Cesar.
Sus In jos
 

Despre "Maresalul suprem" , violarea drepturilor de autor si "salarii"

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

 Subiecte similare

-
» Despre muzica pop
» Despre muzica hip-hop
» Despre muzica rap
» Despre muzica R'n'B
» Despre Loteria LemakDesign

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Arhiva forumului-