Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  MagazinMagazin  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

Distribuiţi
 

 Cerere ranguri Naruto

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
NarutoSageMode1000

NarutoSageMode1000

Mesaje : 11
Puncte : 2
Reputatie : 0
Data de inscriere : 24/08/2013

Cerere ranguri Naruto Empty
MesajSubiect: Cerere ranguri Naruto   Cerere ranguri Naruto EmptySam Aug 24, 2013 2:14 pm

Tipul de imagine: Ranguri
Marimea imaginii (in pixels): 150x110
Cu sau fara animatie: Fara animatie
Culoarea de fundal: depinde de sat : oranj = sunagakure , verde = konoha , albastru = kiri , verde inchis = kumogakure , gri - iwagakure , rosu umpic inchis - akatsuki , violet - uzumaki (doar imperator uzumaki vreau) rikudo sennin un negru si tot un fel de albastru la amegakure :3 si tot un fel de violet sau ceva inchis la otogakure
Imagine/i link/s: Cerere ranguri Naruto 25koumr_zps61beab3c(imperator uzumaki)
Textul dorit: ca in imagine
Culoare/i font: ceva gen ca culoarea de pe tablite :D                                                                                 Informatii suplimentare: la otogakure si amegakure e leader ! / la fiecare sat doresc kage , asistent si asistenta , A.N.B.U. , jonin , chuunin , genin , akademy-sei (inafara de uzumaki) si una cu rikudo sennin neagra sa nu uitati !! MS ANTICIPAT CELOR CARE MA AJUTA !!pa! nu vreau sa fie acelasi bg , poate sa fie altul :D , as vrea la asistent/a si kage chiar sa fie render cu ei , la asistenta kiri pentru ca nu este puneti o fata de acolo puternica , aia spadasina legendara sau gasiti voi ce la asistent otogakure vreau sa fie Kabuto , iar asistenta Guren , leader Orochimaru ! ms !


Ultima editare efectuata de catre NarutoSageMode1000 in Dum Aug 25, 2013 1:33 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Frosty.
Administrator

Frosty.

Mesaje : 143
Puncte : 132
Reputatie : 0
Data de inscriere : 02/08/2013

Cerere ranguri Naruto Empty
MesajSubiect: Re: Cerere ranguri Naruto   Cerere ranguri Naruto EmptyDum Aug 25, 2013 4:52 am

Buna ziua .
Daca doriti sa fiti ajutat va rog sa fiti mai explicit .
Sus In jos
NarutoSageMode1000

NarutoSageMode1000

Mesaje : 11
Puncte : 2
Reputatie : 0
Data de inscriere : 24/08/2013

Cerere ranguri Naruto Empty
MesajSubiect: Re: Cerere ranguri Naruto   Cerere ranguri Naruto EmptyDum Aug 25, 2013 1:34 pm

Frosty. a scris:
Buna ziua .
Daca doriti sa fiti ajutat va rog sa fiti mai explicit .
acume mai bine ?
Sus In jos
Frosty.
Administrator

Frosty.

Mesaje : 143
Puncte : 132
Reputatie : 0
Data de inscriere : 02/08/2013

Cerere ranguri Naruto Empty
MesajSubiect: Re: Cerere ranguri Naruto   Cerere ranguri Naruto EmptyLun Aug 26, 2013 1:18 am

NarutoSageMode1000 a scris:

Culoarea de fundal: depinde de sat : oranj = sunagakure , verde = konoha , albastru = kiri , verde inchis = kumogakure , gri - iwagakure , rosu umpic inchis - akatsuki , violet - uzumaki (doar imperator uzumaki vreau) rikudo sennin un negru si tot un fel de albastru la amegakure :3 si tot un fel de violet sau ceva inchis la otogakure
Imaginea sa aiba aceste texte ?
Sus In jos
NarutoSageMode1000

NarutoSageMode1000

Mesaje : 11
Puncte : 2
Reputatie : 0
Data de inscriere : 24/08/2013

Cerere ranguri Naruto Empty
MesajSubiect: Re: Cerere ranguri Naruto   Cerere ranguri Naruto EmptyLun Aug 26, 2013 1:33 am

Frosty. a scris:
NarutoSageMode1000 a scris:

Culoarea de fundal: depinde de sat : oranj = sunagakure , verde = konoha , albastru = kiri , verde inchis = kumogakure , gri - iwagakure , rosu umpic inchis - akatsuki , violet - uzumaki (doar imperator uzumaki vreau) rikudo sennin un negru si tot un fel de albastru la amegakure :3 si tot un fel de violet sau ceva inchis la otogakure
Imaginea sa aiba aceste texte ?
acolo explicam culoarea de pe tablite la fiecare sat si dupa am mai adaugat 2 sate ,dar am zis de 2 tablite : Rikudo Sennin (neagra) si la uzumaki vreau doar o tablite adica imperator care dupa ea aveti imaginea (gasiti imaginea la model)

acolo explicam culoarea de pe tablite la fiecare sat si dupa am mai adaugat 2 sate ,dar am zis de 2 ta

SPER ACUM SA FIE BINE:nesigur: 
Sus In jos
Cesar
Administrator

Cesar

Mesaje : 1038
Puncte : 1062
Reputatie : 0
Data de inscriere : 16/05/2013

Cerere ranguri Naruto Empty
MesajSubiect: Re: Cerere ranguri Naruto   Cerere ranguri Naruto EmptyLun Aug 26, 2013 1:34 am

Deci textul sa fie doar "Imperator" ?
Sus In jos
NarutoSageMode1000

NarutoSageMode1000

Mesaje : 11
Puncte : 2
Reputatie : 0
Data de inscriere : 24/08/2013

Cerere ranguri Naruto Empty
MesajSubiect: Re: Cerere ranguri Naruto   Cerere ranguri Naruto EmptyMar Aug 27, 2013 8:45 am

Cesar a scris:
Deci textul sa fie doar "Imperator" ?
la imperator uzumaki , da ,dar va rog prin parti la nume sa fie simbolul la uzumaki
Sus In jos
Frosty.
Administrator

Frosty.

Mesaje : 143
Puncte : 132
Reputatie : 0
Data de inscriere : 02/08/2013

Cerere ranguri Naruto Empty
MesajSubiect: Re: Cerere ranguri Naruto   Cerere ranguri Naruto EmptyMar Aug 27, 2013 9:07 am

Chiar nu am inteles ce doriti ..
Cerere ranguri Naruto 25koumr_zps61beab3c
Sus In jos
NarutoSageMode1000

NarutoSageMode1000

Mesaje : 11
Puncte : 2
Reputatie : 0
Data de inscriere : 24/08/2013

Cerere ranguri Naruto Empty
MesajSubiect: Re: Cerere ranguri Naruto   Cerere ranguri Naruto EmptyMar Aug 27, 2013 1:13 pm

pardon dadease-am aia ca model =)) ,dar sa nu fie asa bg , poate umpic invers....
Sus In jos
Frosty.
Administrator

Frosty.

Mesaje : 143
Puncte : 132
Reputatie : 0
Data de inscriere : 02/08/2013

Cerere ranguri Naruto Empty
MesajSubiect: Re: Cerere ranguri Naruto   Cerere ranguri Naruto EmptyMier Aug 28, 2013 12:57 am

Inca o data va rog sa fiti mai explicit si sa folosit un limbaj pe care il intelege toata lumea . Altfel nu veti putea fi ajutat .
Multumesc pentru intelegere .
Sus In jos
NarutoSageMode1000

NarutoSageMode1000

Mesaje : 11
Puncte : 2
Reputatie : 0
Data de inscriere : 24/08/2013

Cerere ranguri Naruto Empty
MesajSubiect: Re: Cerere ranguri Naruto   Cerere ranguri Naruto EmptyMier Aug 28, 2013 11:08 am

pai am dat imaginea ca model , vreau sa nu fie asa bg , umpic altfel :-? si am cerut tablitele :
Akademy-sei
Genin
Chuunin
Jonin
A.N.B.U.
Hokage/Kazekage/Tsukikage/Mizukage/Raikage/Leader Amegakure/Leader Otogakure.


si am zis culorile la sate si inafara de cele 5 mari sate mai vreau la otogakure (sunet) si amegakure si inafara de asta mai vreau o tablita :imperator uzumaki , sper ca se intelege ceva -_-
Sus In jos
LukasGFX

LukasGFX

Mesaje : 33
Puncte : 20
Reputatie : 0
Data de inscriere : 07/08/2013

Cerere ranguri Naruto Empty
MesajSubiect: Re: Cerere ranguri Naruto   Cerere ranguri Naruto EmptyMier Aug 28, 2013 12:30 pm

Tu vrei rankuri cu naruto sa inteleg , o sa ma straduiesc sa fac ceva.
Cerere ranguri Naruto Kanaga . e bun modelu asta , tu zimi ce sa scriu acolo in loc de textu ala.
Sus In jos
NarutoSageMode1000

NarutoSageMode1000

Mesaje : 11
Puncte : 2
Reputatie : 0
Data de inscriere : 24/08/2013

Cerere ranguri Naruto Empty
MesajSubiect: Re: Cerere ranguri Naruto   Cerere ranguri Naruto EmptyJoi Aug 29, 2013 2:26 am

LukasGFX a scris:
Tu vrei rankuri cu naruto sa inteleg , o sa ma straduiesc sa fac ceva.
Cerere ranguri Naruto Kanaga . e bun modelu asta , tu zimi ce sa scriu acolo in loc de textu ala.
modelul e bun , dar e imperator , nu inperator + daca puneai alt render cu gaara era mai bine :-? si sa iti mai zic ceva daca pui render cu gaara , atunci scrie kazekage , ca gaara e kazekage imperator ,doar la uzumaki sa se scrie :D
Sus In jos
LukasGFX

LukasGFX

Mesaje : 33
Puncte : 20
Reputatie : 0
Data de inscriere : 07/08/2013

Cerere ranguri Naruto Empty
MesajSubiect: Re: Cerere ranguri Naruto   Cerere ranguri Naruto EmptyJoi Aug 29, 2013 11:15 am

Deci scriu kazekage , ti le fac imediat , ca mai starnit :D

Cerere ranguri Naruto Gara_Rank
Cerere ranguri Naruto Kabuto
Cerere ranguri Naruto Narutorank

ceva de genu?
Sus In jos
NarutoSageMode1000

NarutoSageMode1000

Mesaje : 11
Puncte : 2
Reputatie : 0
Data de inscriere : 24/08/2013

Cerere ranguri Naruto Empty
MesajSubiect: Re: Cerere ranguri Naruto   Cerere ranguri Naruto EmptyJoi Aug 29, 2013 12:54 pm

asistent si kazekage si imperator cred ca era mai bine nagato ,dare superbine si asa ,lasa ce e normal DECI E SUPER
Sus In jos
LukasGFX

LukasGFX

Mesaje : 33
Puncte : 20
Reputatie : 0
Data de inscriere : 07/08/2013

Cerere ranguri Naruto Empty
MesajSubiect: Re: Cerere ranguri Naruto   Cerere ranguri Naruto EmptyJoi Aug 29, 2013 3:08 pm

Cerere ranguri Naruto Anbu
Cerere ranguri Naruto Asistenta
Cerere ranguri Naruto Chunin
Cerere ranguri Naruto Rikdasda
Sus In jos
NarutoSageMode1000

NarutoSageMode1000

Mesaje : 11
Puncte : 2
Reputatie : 0
Data de inscriere : 24/08/2013

Cerere ranguri Naruto Empty
MesajSubiect: Re: Cerere ranguri Naruto   Cerere ranguri Naruto EmptyVin Aug 30, 2013 12:53 am

LukasGFX a scris:
Cerere ranguri Naruto Anbu
Cerere ranguri Naruto Asistenta
Cerere ranguri Naruto Chunin
Cerere ranguri Naruto Rikdasda


la fel , mega tari :))) da puteai sa pui render cu rikudo :-? ca la imperator uzumaki e naruto , daca poti te rog sa corectezi , daca nu lasa ca e bine si asa
Sus In jos
LukasGFX

LukasGFX

Mesaje : 33
Puncte : 20
Reputatie : 0
Data de inscriere : 07/08/2013

Cerere ranguri Naruto Empty
MesajSubiect: Re: Cerere ranguri Naruto   Cerere ranguri Naruto EmptyVin Aug 30, 2013 12:58 am

Nu mai am psd scuze..:(
Sus In jos
Continut sponsorizat




Cerere ranguri Naruto Empty
MesajSubiect: Re: Cerere ranguri Naruto   Cerere ranguri Naruto Empty

Sus In jos
 

Cerere ranguri Naruto

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

 Subiecte similare

-
» Ranguri dragoni
» [Cerere]Ranguri
» Cerere ranguri
» Ranguri "Counter Strike"
» Ranguri subtile

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Arhiva forumului-