Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  MagazinMagazin  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

Distribuiţi
 

 Premii pentru utilizatori!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Cesar
Administrator

Cesar

Mesaje : 1038
Puncte : 1062
Reputatie : 0
Data de inscriere : 16/05/2013

Premii pentru utilizatori! Empty
MesajSubiect: Premii pentru utilizatori!   Premii pentru utilizatori! EmptyJoi Aug 22, 2013 5:10 am

pa! ,
 Salutare tuturor! Am decis sa acordam premii membrilor care se implica. Momentan , avem doar cateva , dar daca mai aveti alte idei de premii , sectiunea "Feedback" este deschisa tuturor!


Premii pentru utilizatori! 313c523e9c- Fondator (acest premiu nu se acorda decat unui singur membru , fondatorul forumului)
Premii pentru utilizatori! Cash_stack - Donator (membrii care au donat forumului)
Premii pentru utilizatori! Image - Idei (se acorda membrilor cu cel putin 5 sugestii acceptate/implementate partial)
Premii pentru utilizatori! Image - Scriitor de tutoriale (se acorda membrilor cu cel putin 5 tutoriale scrise de ei)
Premii pentru utilizatori! Image - Pictor (se acorda membrilor cu cel putin 5 imagini acceptate pentru galerie)
Premii pentru utilizatori! 32-bit-icon - Membrul 32 (membrul cu numarul 32 primeste acest premiu)
Premii pentru utilizatori! Acoustic-guitar-icon - Compozitor (se acorda membrului care compune un cantec pentru Lemak Design)
Premii pentru utilizatori! Candy-cane-icon - Moş Crăciun (membrul care a facut cele mai multe cadouri pentru forum)
Sus In jos
Cesar
Administrator

Cesar

Mesaje : 1038
Puncte : 1062
Reputatie : 0
Data de inscriere : 16/05/2013

Premii pentru utilizatori! Empty
MesajSubiect: Re: Premii pentru utilizatori!   Premii pentru utilizatori! EmptyVin Aug 23, 2013 6:21 am

Au fost adaugate 3 premii noi!
Sus In jos
Cesar
Administrator

Cesar

Mesaje : 1038
Puncte : 1062
Reputatie : 0
Data de inscriere : 16/05/2013

Premii pentru utilizatori! Empty
MesajSubiect: Re: Premii pentru utilizatori!   Premii pentru utilizatori! EmptyJoi Sept 05, 2013 4:33 am

Premiile au fost distribuite!
Sus In jos
Continut sponsorizat




Premii pentru utilizatori! Empty
MesajSubiect: Re: Premii pentru utilizatori!   Premii pentru utilizatori! Empty

Sus In jos
 

Premii pentru utilizatori!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

 Subiecte similare

-
» Cadouri pentru utilizatori!
»  Cadouri pentru utilizatori! ?
» Facebook pune in pericol 6 milioane de utilizatori
» Mii de utilizatori ai unui important browser, infectati cu un soft periculos care fura parole
» Alerta pe Facebook! 6 milioane de utilizatori, puternic afectati. Facebook: "Ne e rusine"

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: General :: Anunturi si Actualizari-