Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  MagazinMagazin  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

Distribuiţi
 

 La ce liceu ai vreai sa dai si ce ai vrea sa ajungi dupa?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Cesar
Administrator

Cesar

Mesaje : 1038
Puncte : 1062
Reputatie : 0
Data de inscriere : 16/05/2013

La ce liceu ai vreai sa dai si ce ai vrea sa ajungi dupa? Empty
MesajSubiect: La ce liceu ai vreai sa dai si ce ai vrea sa ajungi dupa?   La ce liceu ai vreai sa dai si ce ai vrea sa ajungi dupa? EmptyLun Iun 10, 2013 7:23 am

In cazul meu , liceul la care as vrea sa dau este "Colegiul liceal militar Dimitrie Cantemir Breaza" , deoarece mai am un an si am decis ca cel mai bine este la militar.Parintii mei sunt de acord , diriginta a afirmat ca mi se potriveste..Deci , de ce nu?
Dupa ce il termin (mai e foarte mult) , nu stiu ce am sa fac , dar pana atunci mai e timp.

Vizitator , tu la ce liceu esti/vrei sa intri si ce ai sa faci dupa?
Sus In jos
S.Sorin Cosmin

S.Sorin Cosmin

Mesaje : 111
Puncte : 100
Reputatie : 0
Data de inscriere : 19/07/2013

La ce liceu ai vreai sa dai si ce ai vrea sa ajungi dupa? Empty
MesajSubiect: Re: La ce liceu ai vreai sa dai si ce ai vrea sa ajungi dupa?   La ce liceu ai vreai sa dai si ce ai vrea sa ajungi dupa? EmptyJoi Aug 22, 2013 10:28 am

Pai , eu am vrut sa intru la Liceul Teoretic Dragalina , dar din pacate nu am intrat pentru ca am avut media de admitere 7.04 si s-a intrat de la 7.14 . Si am intrat la liceul Tehnologic Mihai Emniescu cu 7.04 .
Sus In jos
Frosty.
Administrator

Frosty.

Mesaje : 143
Puncte : 132
Reputatie : 0
Data de inscriere : 02/08/2013

La ce liceu ai vreai sa dai si ce ai vrea sa ajungi dupa? Empty
MesajSubiect: Re: La ce liceu ai vreai sa dai si ce ai vrea sa ajungi dupa?   La ce liceu ai vreai sa dai si ce ai vrea sa ajungi dupa? EmptyJoi Aug 22, 2013 10:32 am

Eu am vrut sa intru la Liceul Teoretic Tudor Vladimirescu dar pentru ca am avut mediat de admitere 8.54 si ultima medie a fost 8.78 nu am intrat , dar am intrat la Liceul Teoretic Eugen Lovinescu unde cred ca este mult mai bine .
Sus In jos
Cesar
Administrator

Cesar

Mesaje : 1038
Puncte : 1062
Reputatie : 0
Data de inscriere : 16/05/2013

La ce liceu ai vreai sa dai si ce ai vrea sa ajungi dupa? Empty
MesajSubiect: Re: La ce liceu ai vreai sa dai si ce ai vrea sa ajungi dupa?   La ce liceu ai vreai sa dai si ce ai vrea sa ajungi dupa? EmptyDum Aug 25, 2013 11:34 am

Eu din cauza unei legi stupide , nu mai pot da la militar.. Asa ca am sa dau la scoala de agenti de politie..
Sus In jos
Continut sponsorizat




La ce liceu ai vreai sa dai si ce ai vrea sa ajungi dupa? Empty
MesajSubiect: Re: La ce liceu ai vreai sa dai si ce ai vrea sa ajungi dupa?   La ce liceu ai vreai sa dai si ce ai vrea sa ajungi dupa? Empty

Sus In jos
 

La ce liceu ai vreai sa dai si ce ai vrea sa ajungi dupa?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

 Subiecte similare

-
» Microsoft ar putea suferi o restructurare majora. Steve Ballmer vrea o singura divizie Windows

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Timp liber :: Discutii :: Discutii generale-