Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  MagazinMagazin  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

Distribuiţi
 

 Legolas , analistul FG , intervievat!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Cesar
Administrator

Cesar

Mesaje : 1038
Puncte : 1062
Reputatie : 0
Data de inscriere : 16/05/2013

Legolas , analistul FG , intervievat! Empty
MesajSubiect: Legolas , analistul FG , intervievat!   Legolas , analistul FG , intervievat! EmptyVin Iul 19, 2013 5:52 am

Salut ,
 Am reusit sa vorbesc si cu Legolas , asa ca , uitati interviul :

 In primul rand sa facem cunostinta  Eu sunt Cezar , Sinaia , Prahova.
 - Alin, Bucuresti.
 Inainte de toate , ai folosit nicknameul Nesquick sau Danger?
 - Ambele 
 Legolas , de la ce provine? Lego sau?
 - Stapanul inelelor
 Sa inteleg ca e un personaj?
 - Da
 De ce Pro-Zone? De ce nu Danger Zone sau Evil Zone ? Oricare alt nume. De ce tocmai Pro?
 - Habar n-am, a fost o aiureala. Ma gandeam la Professional Zone, dar era prea lung si imi trebuia ceva care sa fie usor de retinut. Si totusi.. nu prea apreciez ca o comunitate sa fie periculoasa sau rea 
 Care e treaba cu serverul de CS? Incerci sa populezi forumul?
 - Nu , imi place Counter-Strike 1.6 si am mai avut un server si cum ma pricep, am zis sa fac si eu un server
 Deci nu incerci sa populezi forumul? Sa atragi membrii noi sau..?
 - Nu prea mai am timp de Pro Zone de cand am treaba pe Forumgratuit, deci nu prea am mai intrat sa postez daca am vazut ca nu prea merge treaba.
 Apopo de Forumgratuit . Duncan a devenit  Contribuitor , tie frica de concurenta? 
 - Nu exista niciodata concurenta in staff, chiar daca el nu este in staff. Nu consider pe nimeni adversarul meu, nu asa trebuie vazute lucrurile. Daca va intra in staff, ma poate ajuta cu ce fac eu.
 Cum e sa fii analist pe Forumgratuit? E munca multa sau .. ceva usor simplu?
 - Daca iti place ce faci, este usor si simplu, deci nu este greu. Imi place sa analizez forumuri 
 Acum , cred ca am sa fac o traditie a interviurilor. Urmeaza doua intrebari , non-sens. Esti de acord?
 - Why not ? 
 Alba sau bruna?
 - Alba 
 Ieri sau maine?
 - Azi 
 O ultima intrebare : ce parere ai despre LemakDesign?
 - E grav sa intrebi asta un om care analizeaza forumuri . Este un forum destul de dragut la baza, desigur, cum ma ocup de promovari trebuie sa urmaresc ce se intampla pe forumuri, deci ca urmare vad ca va ocupati de forum,aveti cateva forumuri care nu trebuie sa fie in categoria respectiva sau care ar trebui sa fie invizibile. Logo-ul nu are legatura cu design-ul, ma asteptam la ceva mai complex.. poate la o pata de culoare sau putina vopsea aruncata peste logo.. .
 Mersi Alin , ma bucur ca ai acceptat.
 - Cu placere, a fost interesant .
Sus In jos
 

Legolas , analistul FG , intervievat!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: General :: Caledonianul :: Arhiva Caledonianului-