Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  MagazinMagazin  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

Distribuiţi
 

 Extratereştri în FIFA

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
KOZZ

KOZZ

Mesaje : 263
Puncte : 198
Reputatie : 0
Data de inscriere : 20/07/2013

Extratereştri în FIFA Empty
MesajSubiect: Extratereştri în FIFA   Extratereştri în FIFA EmptyMier Iul 24, 2013 12:39 pm

"Sfinte Sisoe! Ce-i creatura asta?" Cea mai tare eroare la FIFA! Portarul a devenit extraterestru VIDEO EPIC

Extratereştri în FIFA Sfinte-sisoe-ce-i-creatura-astaa-cea-mai-tare-eroare-la-fifa-portarul-a-devenit-extraterestru-video-epic_size1

Faza a fost inregistrata de un utilizator al jocului si postata apoi pe Internet.
Aceasta este, probabil, cea mai tare eroare intalnita vreodata de un utilizator al FIFA, unul dintre cele mai apreciate jocuri pe calculator.

Videoul a strans cateva mii de like-uri dupa ce a fost postat. Iata ce s-a intamplat cu portarul!





Sursa: yoda.ro
Sus In jos
ik3e

ik3e

Mesaje : 148
Puncte : 165
Reputatie : 0
Data de inscriere : 02/06/2013

Extratereştri în FIFA Empty
MesajSubiect: Re: Extratereştri în FIFA   Extratereştri în FIFA EmptyMier Iul 24, 2013 2:24 pm

Da lol  nu mi se pare ceva extraordinar in ziua de azi in orice joc poti pune un script ceva ca si fie mai WOW...
Sus In jos
Cesar
Administrator

Cesar

Mesaje : 1038
Puncte : 1062
Reputatie : 0
Data de inscriere : 16/05/2013

Extratereştri în FIFA Empty
MesajSubiect: Re: Extratereştri în FIFA   Extratereştri în FIFA EmptyMier Iul 24, 2013 8:37 pm

Frumoase imagini 
  Ce ciudat.
Sus In jos
RobertFX
Graphic Designer

RobertFX

Mesaje : 24
Puncte : 110
Reputatie : 0
Data de inscriere : 20/07/2013

Extratereştri în FIFA Empty
MesajSubiect: Re: Extratereştri în FIFA   Extratereştri în FIFA EmptyVin Iul 26, 2013 3:02 am

Nu mi se pare chiar un extraterestu , i-a dat zoom doar ŞD
Sus In jos
KOZZ

KOZZ

Mesaje : 263
Puncte : 198
Reputatie : 0
Data de inscriere : 20/07/2013

Extratereştri în FIFA Empty
MesajSubiect: Re: Extratereştri în FIFA   Extratereştri în FIFA EmptyVin Iul 26, 2013 5:36 am

E doar un bug. Şi da, ai dreptate Thisto, e mărit.
Sus In jos
Continut sponsorizat




Extratereştri în FIFA Empty
MesajSubiect: Re: Extratereştri în FIFA   Extratereştri în FIFA Empty

Sus In jos
 

Extratereştri în FIFA

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Arhiva forumului-