Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  MagazinMagazin  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

Distribuiţi
 

 Probleme cu YouTube

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Cesar
Administrator

Cesar

Mesaje : 1038
Puncte : 1062
Reputatie : 0
Data de inscriere : 16/05/2013

Probleme cu YouTube Empty
MesajSubiect: Probleme cu YouTube   Probleme cu YouTube EmptyVin Iul 26, 2013 5:33 am

Ceva nu merge tocmai bine cu YouTube-ul, cel putin la noi in tara. Din diferite motive, la 90% din persoanele cu care am luat contact in ultimele 2 luni, se plangeau ca nu le merge in parametrii normali YouTube. Atunci mi-am dat seama ca problema nu este doar la mine si ca trebuie sa facem ceva.

La mine nu se incarca comentariile, imaginile de prezentare ale videclipurilor, nu trece pe HD atunci cand selectez si se incarca foarte greu. Alte persoane au mai patit sa nu li se incarce deloc sau sa nu vada abonamentele. Alti utilizatori s-au confruntat cu toate aceste probleme, fie mai devreme fie mai tarziu. Ma intreb ce se intampla cu YouTube-ul in ultima vreme? Am vazut unele modificari de design, dar asta nu este un motiv ca de mai bine de 2 luni, poate chiar mai mult, sa avem astfel de probleme.

S: arenait
Sus In jos
 

Probleme cu YouTube

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

 Subiecte similare

-
» Apple nu renunta la "traditie" - noile MacBook Air au probleme cu Wi-Fi-ul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Arhiva forumului-