Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  MagazinMagazin  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

Distribuiţi
 

 Cerere parteneriat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Pein.

Pein.

Mesaje : 11
Puncte : 8
Reputatie : 0
Data de inscriere : 07/08/2013

Cerere parteneriat Empty
MesajSubiect: Cerere parteneriat   Cerere parteneriat EmptySam Aug 10, 2013 1:52 am

Nume forum: Naruto & Metin2
Numar de membrii inscrisi: 3
Numar de mesaje postate: 156
Scurta descriere: Forumul este dedicat tuturor persoanelor interesate de Naruto sau Metin2 dar si de alte jocuri. Forumul este deabia la inceput de drum, deci va rog sa nu aveti pareri gresite despre el.
De ce doriti acest parteneriat: Doresc acest parteneriat din motive foarte simple, populare dar si ajutor. Stiu ca nu prea sunt membrii inregistrati pe forumul meu si mesaje cam putine dar prin acest parteneriat cred ca se poate remedia aceasta mica problema. Am ales un parteneriat cu forumul lui Hauvën pentru ca el ma ajutat cel mai mult la parte de design pentru forumul meu si as vrea sa ma revansez si eu in alt mod.
Cum vi se pare forumul nostru: Este perfect.
Linkul forumului: http://narutometin2.forumgratuit.ro/
Mini banner:
Spoiler:


Ultima editare efectuata de catre Pein. in Dum Aug 11, 2013 11:13 pm, editata de 4 ori
Sus In jos
Cesar
Administrator

Cesar

Mesaje : 1038
Puncte : 1062
Reputatie : 0
Data de inscriere : 16/05/2013

Cerere parteneriat Empty
MesajSubiect: Re: Cerere parteneriat   Cerere parteneriat EmptySam Aug 10, 2013 2:09 am

Incercati sa mai strangeti membrii! Aveti timp pana pe 17.08.'13 , cand o sa vedem daca acceptam!
Sus In jos
Pein.

Pein.

Mesaje : 11
Puncte : 8
Reputatie : 0
Data de inscriere : 07/08/2013

Cerere parteneriat Empty
MesajSubiect: Re: Cerere parteneriat   Cerere parteneriat EmptySam Aug 10, 2013 4:41 am

Hauvën a scris:
Incercati sa mai strangeti membrii! Aveti timp pana pe 17.08.'13 , cand o sa vedem daca acceptam!
Eu incerc dar nu cred ca o sa adun asa de multi...
Sus In jos
Pein.

Pein.

Mesaje : 11
Puncte : 8
Reputatie : 0
Data de inscriere : 07/08/2013

Cerere parteneriat Empty
MesajSubiect: Re: Cerere parteneriat   Cerere parteneriat EmptyDum Aug 11, 2013 9:45 am

Nu am de unde sa mai fac rost de membrii, am o gramada de vizitatori si doar 3 membrii inregistrati... daca vrei sa facem acest parteneriat bine daca nu tot asa, eu macar am incercat...
Sus In jos
KOZZ

KOZZ

Mesaje : 263
Puncte : 198
Reputatie : 0
Data de inscriere : 20/07/2013

Cerere parteneriat Empty
MesajSubiect: Re: Cerere parteneriat   Cerere parteneriat EmptyDum Aug 11, 2013 9:50 am

Dacă doriţi aprobarea cererii dvs. vă rugăm să autorizaţi înscrierile utilizatorilor. Nu e de mirare că nu aveţi membri dacă ei nu îşi pot face un cont.
Dacă rezolvaţi această problemă, cererea este ca şi acceptată !
Sus In jos
Pein.

Pein.

Mesaje : 11
Puncte : 8
Reputatie : 0
Data de inscriere : 07/08/2013

Cerere parteneriat Empty
MesajSubiect: Re: Cerere parteneriat   Cerere parteneriat EmptyDum Aug 11, 2013 9:58 am

KOZZ a scris:
Dacă doriţi aprobarea cererii dvs. vă rugăm să autorizaţi  înscrierile utilizatorilor. Nu e de mirare că nu aveţi membri dacă ei nu îşi pot face un cont.
Dacă rezolvaţi această problemă, cererea este ca şi acceptată !
Inregistrarile merg perfect... mi-am facut un cont de test si a mers... nu stiu ce nu functioneaza.
Sus In jos
Pein.

Pein.

Mesaje : 11
Puncte : 8
Reputatie : 0
Data de inscriere : 07/08/2013

Cerere parteneriat Empty
MesajSubiect: Re: Cerere parteneriat   Cerere parteneriat EmptyLun Aug 12, 2013 7:36 pm

Deci? cum ramane cu acest parteneriat?
Sus In jos
KOZZ

KOZZ

Mesaje : 263
Puncte : 198
Reputatie : 0
Data de inscriere : 20/07/2013

Cerere parteneriat Empty
MesajSubiect: Re: Cerere parteneriat   Cerere parteneriat EmptyMar Aug 13, 2013 12:20 am

Hauvën a scris:
Incercati sa mai strangeti membrii! Aveti timp pana pe 17.08.'13 , cand o sa vedem daca acceptam!
Vă rugăm să aveţi răbdare !
Sus In jos
Pein.

Pein.

Mesaje : 11
Puncte : 8
Reputatie : 0
Data de inscriere : 07/08/2013

Cerere parteneriat Empty
MesajSubiect: Re: Cerere parteneriat   Cerere parteneriat EmptyMier Aug 14, 2013 9:07 am

Vreau sa renunt la acest parteneriat.
Sus In jos
Continut sponsorizat




Cerere parteneriat Empty
MesajSubiect: Re: Cerere parteneriat   Cerere parteneriat Empty

Sus In jos
 

Cerere parteneriat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

 Subiecte similare

-
» Cerere ParteneriaT
» Cerere Parteneriat
» Cerere Parteneriat
» [Cerere]Parteneriat cu Help-SSC
» Cerere Parteneriat

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: General :: Sectiunea utilizatorilor :: Cerere parteneriat :: Cereri respinse-